KURUMSAL

toplanti

Kuruluşu 1999 yılında gerçekleştirilen HEDEF TERCÜME VİZE VE DANIŞMANLIK OFİSİ, sektördeki yerini aldığı günden itibaren tüm dillerde yazılı ve sözlü tercüme hizmetinde öncülük eden sayılı firmalardan biridir.

HEDEF TERCÜME VİZE VE DANIŞMANLIK OFİSİ, Noter Yeminli ve İstanbul Adli Yargı İlk Derece Mahkemesi Adalet Komisyonu Başkanlığı tarafından tescil edilmiş olan ilgili makamın tercüman listesine kayıtlı tercüman kadrosu ile kaliteli ve hızlı çeviri hizmeti sunmaktadır. 

Gelişen teknoloji ve yenilenen sektörel konuları yakından takip ederek; Siz değerli müşterilerimize güncel ve kaliteli her türlü dil hizmetlerini verebilecek donanıma, bilgi birikimine ve deneyime sahip olan HEDEF TERCÜME VİZE VE DANIŞMANLIK OFİSİ, sadece  Türkiye’de değil dünyanın her köşesinden küçük ve büyük işletmelere, dünyanın önde gelen markalarına, yazılım geliştirme şirketlerine, global reklam ajanslarına, yayın evlerine, eğitim organizasyonlarına ve resmi kuruluşlar da dahil olmak üzere, çok geniş bir alana hizmet vermektedir.

İlkemiz, hızlı ve doğru çeviri hizmeti vererek müşterilerimizin bize olan güvenini sürdürmektir. Müşterilerimizin taleplerine göre, kendi alanında uzman tercümanlar tarafından yapılan çeviriler, uzman editörler tarafından kontrol edilmektedir. Yapılan her tercüme, müşterimizin tekrar aynı çeviriye ihtiyaç duyması halinde ücretsiz hizmet vermek üzere, bir ay süreyle arşivlerimizde saklanmaktadır. Çeviriler istenen formatta (Pdf, Word, Excel vs…) dijital ortamda soft kopya, e-mail, whatsapp ya da istenildiğinde noter ve apostil hizmeti ile ıslak imzalı ve kaşeli hazırlanmış dosya olarak, (gerektiğinde hızlı) kargo hizmetiyle müşterilerimize teslim edilir.

HEDEF TERCÜME VİZE VE DANIŞMANLIK OFİSİ olarak, tüm bireysel ve kurumsal müşterilerimize yapılan çevirilerde Gizlilik İlkesi Kuralları uygulanmaktadır. Müşterilerimize verdiğimiz hizmet sırasında edinilen tüm ticari, özel, kurumsal vb. bilgiler şirket sırrı olarak kabul edilir. Gizlilik İlkesi Kurallarına göre bu bilgiler (patent, formül, ticari, teknik bilgi vb…) hiçbir şekilde üçüncü şahıslara ifşa edilmez.

2019 yılında kurduğumuz ikinci şubemiz ile vize işlemlerinizde sizlere hizmet vermekten gurur duyarız. İhtiyacınız olan Uçak Rezervasyonu, Otel Rezervasyonu, Seyahat Sağlık Sigortası, Vize Başvuru Formu, eksiksiz ve hatasız hazırladığımız Başvuru Dosyalarınız ve diğer işlemler için ihtiyaç duyduğunuz her an bize ulaşabilirsiniz.

toplanti2